Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 11 грудня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 11 грудня

Грудень 11, 2020

Про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті станом на сьогоднішній день  на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова. За її інформацією,  за вчорашній день зі скаргами  на ГРВІ до сімейних лікарів звернулися 93   дорослих і 71 дитина.  На амбулаторному прийомі за звітній день було встановлено 72 підозри на коронавірусну інфекцію. У цих пацієнтів були взяті біоматеріали для дослідження та встановлення остаточного діагнозу.

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 147  пацієнтів, у 53 - тяжкий перебіг хвороби. Серед хворих на пневмонію  - 9 дітей.  

У Кременчуці постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький центр лабораторних досліджень працює з повним завантаженням.  За вчорашню добу лаборантами центру було проведено  233 ПЛР - дослідження.

На сьогоднішній день  у лікарнях Кременчука перебуває 68  кременчужан із підтвердженим  COVID-19, 23 -  жителів «великого» Кременчуцького району,  1300 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах. Всього від початку пандемії у місті на COVID-19  захворіло 3794 жителів міста, 2322 кременчужанина  подолали цю інфекцію, 104 громадян померло.  

Нагадуємо кременчужанам, що дотримання простих правил санітарної безпеки -  збереження дистанції між людьми, носіння засобів індивідуального захисту, користування санітайзерами -   набагато зменшують ризики інфікування.  

Теги: #Новини