Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У зв’язку з карантином загальноміські заходи на Новорічні та Різдвяні свята у місті не плануються

У зв’язку з карантином загальноміські заходи на Новорічні та Різдвяні свята у місті не плануються

Грудень 16, 2020

Карантинні обмеження, які введені в Україні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, внесли свої корективи у святкування Новорічних та Різдвяних       свят. Щоб уникнути великого скупчення людей і не допустити можливого масового інфікування, прийнято рішення про відміну проведення святкових масових заходів. Через COVID-19, на жаль, не буде урочистого відкриття центральної ялинки, новорічного гуляння та Різдвяних вертепів, як це було у попередні роки. Не працюватиме і новорічне містечко, аби уникнути можливих ризиків.

Все це робиться задля того, аби зберегти здоров’я кременчужан, не дати додаткової можливості вірусу розповсюджуватися.

Впевнені, що громадяни з розумінням поставляться до подібного рішення. Тим паче, Уряд України ввів жорсткі обмеження на період новорічних свят.

Звичайно, головна ялинка міста, яку так старанно прикрашають комунальники, радуватиме своєю красою і неповторністю, усі бажаючі зможуть милуватися нею, фотографуватися біля казкових локацій. А от традиційних розважальних атракціонів біля ялинки через той же карантин не буде.

Тож прохання до всіх кременчужан зустріти прийдешній Новий 2021 рік вдома, у колі своїх рідних та друзів. Краще поберегти себе і оточуючих, аби новий рік був для всіх вдалим і щасливим.