Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Кременчужан просять своєчасно розрахуватися за спожиті теплоносії

Кременчужан просять своєчасно розрахуватися за спожиті теплоносії

Грудень 18, 2020

На сьогоднішній день тільки перед КП «Теплоенерго» кременчужани мають борг у сумі 41 млн. грн. за отримані послуги  з теплопостачання та гарячого водозабезпечення, із них - 22 млн. грн. заборгували жителі мікрорайону Раківка. Про це повідомив заступник міського голови Іван Москалик під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

Іван Москалик звернувся до населення, постачання теплоносія в оселі яких здійснює комунальне теплопостачальне підприємство, розрахуватися за спожиті тепло та гарячу воду та в подальшому не накопичувати борги перед надавачем цих послуг.

Він підкреслив, що своєчасні розрахунки за спожиті тепло та гарячу воду дадуть можливість енергетичному підприємству упродовж опалювального сезону працювати в штатному режимі та забезпечувати безперебійне постачання теплоносія в оселі своїх споживачів, а не вирішувати різні фінансові проблеми.

Теги: #Новини