Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 18 грудня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 18 грудня

Грудень 18, 2020

Про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті станом на сьогоднішній день  на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова.

За її інформацією,  за вчорашній день зі скаргами  на ГРВІ до сімейних лікарів звернулися 87 дорослих і 66 дітей. 17 грудня діагностовано пневмоній у 66 дорослих і було встановлено 138 підозр на коронавірусну інфекцію. У цих пацієнтів були взяті біоматеріали для дослідження та встановлення остаточного діагнозу.

 

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 126  пацієнтів, із яких – 55 мають тяжкий перебіг хвороби. 49 пацієнтів проходять лікування у Першій міській лікарні, 47- у ЛІЛ «Кременчуцька», 19- у лікарні «Придніпровська», 4 – у лікарні «Правобережна», у дитячій лікарні з таким діагнозом перебуває 7 дітей.

 

У Кременчуці постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький центр лабораторних досліджень працює з повним завантаженням.  За вчорашню добу лаборантами центру було проведено  203  ПЛР - дослідження.

 

На сьогоднішній день  у лікарнях Кременчука перебуває 65   кременчужан із підтвердженим  COVID-19, 12 -  жителів Кременчуцького району,  1178 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах. Всього від початку пандемії у місті на COVID-19  захворіло 4154 жителів міста, 2791  - подолав цю інфекцію, 120  громадян померло.  

Упродовж поточного тижня з симптомами ГРВІ до лікарів звернулося 848 кременчужан, у 276 осіб було виявлено пневмонію.

 

Теги: #Новини