Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> В інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» завершується монтаж киснепроводу від кріоємності до палат пацієнтів

В інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» завершується монтаж киснепроводу від кріоємності до палат пацієнтів

Січень 13, 2021

На території інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» триває монтаж трубопроводу  для транспортування рідкого кисню від кріоємності  до будівлі  лікувального закладу та безпосередньо до ліжок пацієнтів.

Директор лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова зазначає, що  на сьогоднішній день роботи з монтажу киснепроводу знаходяться на завершальній стадії. Вона також повідомила, що вирішується питання  щодо забезпечення  електропостачання цього об’єкту. За сприятливих погодних умов до 25 січня поточного року  кисень зможуть запустити у систему і доставляти до боксів, де знаходяться хворі.

Варто зазначити, що наприкінці минулого року на території інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» було встановлено  ємність для зберігання рідкого кисню великого об’єму.  Його має  вистачити  аби цілодобово упродовж двох тижнів забезпечувати подачу кисню  до боксів. Кріоємність обладнана випарювачем, який дозволяє безперебійно транспортувати рідкий кисень до ліжок  пацієнтів за будь-яких погодних умов.  Завдяки  кріоємності та трубопроводу процес забезпечення киснем ліжок хворих на COVID 19 проходитиме централізовано в автономному режимі.

Фотогалерея