Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький поставив завдання перед комунальними службами максимально швидко прибрати місто від снігу

Віталій Малецький поставив завдання перед комунальними службами максимально швидко прибрати місто від снігу

Січень 13, 2021

Міський голова Віталій Малецький дав завдання комунальним службам Кременчука максимально швидко прибрати від снігу всі міські автошляхи, вулиці та провулки, спуски та підйоми, мостові переходи, території житлових забудов тощо. Залучити до цих робіт максимальну кількість техніки та робочих ресурсів, щоб складні погодні умови, які за прогнозами синоптиків триватимуть ще кілька днів,  не стали на заваді належному функціонуванню всіх сфер життєдіяльності міста. Звернути особливу увагу на розчищення від снігу території Потоківського старостинського округу.

Наразі у Кременчуці працює штаб із координації робіт з прибирання снігу підприємствами та організаціями на території Кременчуцької міської територіальної громади в зимовий період 2020-2021 років, що координує роботу комунальних служб в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу для попередження або ліквідації надзвичайної ситуації. Наразі всі комунальні підприємства Кременчука працюють у посиленому режимі.

Звертаємо увагу, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності мають забезпечити належний стан власних та прилеглих територій у частині своєчасного та якісного прибирання цих територій від снігу та льоду.

Теги: #Новини