Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> В область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати державних соціальних допомог

В область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати державних соціальних допомог

Січень 13, 2021

Міністерством соціальної політики України профінансовано виплати державних соціальних допомог за січень 2021 року та житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року.

В область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати державних соціальних допомог та компенсацій за січень 2021 року понад 83,1 тис. осіб на загальну суму 129,7 млн. грн.

Виплата допомог буде проводиться з 14 по 25 січня відповідно у спосіб, визначений одержувачами, тобто на поштові відділення за місцем проживання або на рахунок в банківській установі.

Одночасно, в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року через банківські установи на загальну суму 177,1 млн. грн., зазначені кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів 14 січня 2021 року.

Виплата пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за грудень 2020 року через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» проводиться з 4 по 25 січня 2021 року за місцем проживання одержувача.

За інформацією департаменту соціального захисту населення ОДА