Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Пацієнти інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» відсьогодні будуть забезпечені централізованим киснем

Пацієнти інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» відсьогодні будуть забезпечені централізованим киснем

Січень 20, 2021

Наприкінці минулого року на території інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» було встановлено  ємність для зберігання рідкого кисню великого об’єму для забезпечення централізованим киснем ліжок хворих на COVID-19  в автономному режимі.  Кріоємність обладнана випарювачем, який дозволяє безперебійно транспортувати рідкий кисень до ліжок  пацієнтів за будь-яких погодних умов. Завершено також роботи з монтажу киснепроводу  до ліжок пацієнтів. Сьогодні кріоємність наповнюють киснем, який з цього дня централізовано постачатиметься до боксів, де знаходяться хворі на COVID -19.

Керівник лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова зазначає, що об’єму кисню, який закачають у кріоємність, має вистачити відділенню приблизно на 2 тижні, якщо  завантаженість відділення хворими буде такою, як у листопаді-грудні минулого року. У разі необхідності заправлятимуть  кріоємність  киснем частіше.  Оксана Корлякова говорить, що сьогодні є можливість підключити до централізованого кисню 60 ліжок пацієнтів. Крім того, у відділенні є 34 кисневих концентратора, вони  можуть забезпечувати кисневу терапію 57 пацієнтів одночасно.

Варто зазначити, що у Кременчуці планують придбати власну машину з цистерною для перевезення медичного кисню від підприємства-виробника до лікувальних закладів міста. У разі необхідності її зможуть використовувати, як ємність для зберігання кисню і подачі його пацієнтам у лікувальних закладах, де немає стаціонарної ємності.

Фотогалерея