Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчужан закликають бути обачними та не виходити на тонку кригу

Кременчужан закликають бути обачними та не виходити на тонку кригу

Січень 25, 2021

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області попереджає про небезпеку на тонкому льоду.

Останнім часом в місті після тривалого часу плюсової температури, лід на водоймах Кременчука майже розтанув. Але залишилися місця де ще є залишки тонкого льоду на поверхні водойм. Застерігаємо - в цих умовах зовсім відмовтесь від виходу на лід. Пам’ятайте, що біду завжди легше попередити!

Закликаємо громадян бути обачними та не виходити на тонку кригу. Це небезпечно! Особливо це застереження стосується рибалок, які не зважаючи на небезпеку випробовують долю посеред льодових залишків замерзлих водойм. Категорично забороніть дітям виходити на кригу без нагляду дорослих. Батьки, пильнуйте за дітьми, не дозволяйте їм гратися на водоймі, проводьте з ними профілактичні бесіди.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертається до всіх мешканців та гостей міста бути обережними.

Теги: #Новини