Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-1 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відбудеться міський конкурс на краще читання віршів Т.Г.Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській»

У Кременчуці відбудеться міський конкурс на краще читання віршів Т.Г.Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській»

Січень 26, 2021

      З метою залучення учнівської молоді до літературної спадщини    Т.Г. Шевченка, виховання почуття любові до Батьківщини, гордості за свою націю і державу, співпереживання за долю рідного народу, створення умов для розвитку юних талантів та обдарувань у Кременчуці щороку проводиться міський конкурс на краще читання віршів Т.Г.Шевченка  «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській». Організатори конкурсу: Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради, комунальний заклад, Будинок дитячої та юнацької творчості» за сприяння Департаменту  освіти.          

Конкурс  відбудеться  25 лютого 2021 року о 13:00 у приміщенні глядацької зали комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» за адресою: вул. Миколи Залудяка, 14.

До участі у міському конкурсі запрошуються переможці конкурсів на краще читання віршів Т.Г. Шевченка віком від 6 до 17 років включно, які були проведені попередньо у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади.  Кожен учасник має представити  для виступу один твір тривалістю до 3 хвилин.

 Заявку на участь в конкурсі необхідно направляти до Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114,           т. 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61 з 25 січня 2021 року до 19 лютого 2021 року.

У заявці необхідно вказати:

- прізвище, ім’я, по-батькові учасника;

- дата народження учасника;

- контактний телефон учасника;

- повна назва навчального закладу;

- контактний телефон навчального закладу;

- назву обраного твору.

          Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, до участі не прийматимуться.

Підсумки конкурсу будуть проводитись серед дітей чотирьох вікових категорій:  діти та підлітки від 6 до 8 років;  діти та підлітки від 9 до 11 років;  діти та підлітки від 12 до 14 років;  діти та підлітки від 15 до 17 років.

          У кожній віковій категорії обиратимуться три переможці (І-ІІІ місця).

Учасники, які посіли перше, друге та третє місця, будуть нагороджені грамотами Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, а також заохочувальними подарунками.