Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький підтримує вимоги кременчужан щодо обмеження ціни на газ

Віталій Малецький підтримує вимоги кременчужан щодо обмеження ціни на газ

Січень 26, 2021

26 січня перед початком позачергового пленарного засідання сесії міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками кременчуцької громади, які підтримують всеукраїнські акції проти підняття тарифів на газ і енергоносії.

Керівник міста підкреслив, що міська влада теж не погоджується з тими тарифами на газ, які були затверджені на державному рівні. Рішення, яке було ухвалене Урядом України про встановлення ціни на газ на рівні 6,99 грн., нинішню ситуації не вирішить. Тим паче, що цей тариф стосується лише побутових споживачів, а не теплогенеруючих компаній.

Віталій Малецький підкреслив, що за таких умов зменшити тарифи на опалення та гаряче водопостачання немає ніякої можливості. Ситуацію можна вирішити лише у тому випадку, коли Уряд України встановить оптимальну ціну на природній газ на рівні 5 грн.. Цю вимогу до керівництва держави викладено у зверненні депутатів Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, яке виноситься на розгляд позачергової сесії.  

Водночас, Віталій Малецький звернув увагу громадськості на те, що в діючих тарифах, встановлених для теплопостачальників Кременчука, ціна на газ є й так меншою, аніж була затверджена на державному рівні, і на сьогодні становить 6,45 грн. Наразі теплогенеруючі компанії просять ще підвищити тарифи відповідно до існуючої ціни на газ в державі, але міська влада стримує це підвищення, і звертається до Уряду з проханням зменшити ціну на газ, аби його не допустити.  Кременчуцька міська влада виступає за зниження тарифів, але це, на жаль,  можливе лише за умови зниження ціни на газ на державному рівні.   

Теги: #Новини

Фотогалерея