Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Депутатський корпус Кременчука звернувся до керівництва держави щодо недопущення зростання цін на постачання і розподіл електричної енергії та природного газу

Депутатський корпус Кременчука звернувся до керівництва держави щодо недопущення зростання цін на постачання і розподіл електричної енергії та природного газу

Січень 26, 2021

Сьогодні на позачерговому засідання сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області депутати ухвалили Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо недопущення зростання цін на постачання і розподіл електричної енергії та природного газу.

Передумовою прийняттю цього рішення стало стрімке зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії та природного газу для всіх споживачів, що стали наслідком низки прийнятих рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Проєкт звернення до керівництва державних органів влади  обговорювався на зустрічах із громадськістю міста, засіданнях постійних депутатських комісіях, у ЗМІ.

Під час обговорення проєкту рішення міський голова Віталій Малецький наголосив, що в нинішніх умовах, коли в  Україні залишається важка епiдемiологiчна ситуація, внаслідок якої рівень реальних доходів громадян  постійно знижується, підвищення тарифів на енергоносії болюче «вдарять» по бюджету кожної української родини, в тому числі кременчужан. Це, в свою чергу, може призвести до зростання соціальної напруженості, політичної та економічної нестабiльностi в суспільстві.

Керівник міста підкреслив, що 70% в тарифі на тепло та гарячу воду становить ціна на газ, яку затверджують на державному рівні. Тому, щоб зменшити тарифи на теплоносії на місцевому рівні, потрібно до оптимального рівня  знизити ціну на газ на державному рівні.  

Він наголосив, що у зверненні викладена  чітка позиція міської влади стосовно оптимальної ціни на газ, яка має бути не більше 5 грн. за 1 куб метр газу, а  не становити 6, 99 грн., як це було прийнято Урядом України.  Окрім того, у зверненні до керівництва держави та НКРЕКП зазначено, що діяти тариф на рівні 5 грн. за 1 куб метр повинен до кінця опалювального сезону 2020 -21 років.

Теги: #Новини