Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Минулого року 1223 вагітні кременчужанки скористалися безкоштовними Пологовими сертифікатами

Минулого року 1223 вагітні кременчужанки скористалися безкоштовними Пологовими сертифікатами

Лютий 04, 2021

У Кременчуці більше п’яти років тому було запроваджено міську соціальну програму «Пологовий сертифікат». Вона спрямована на забезпечення  повного медичного обслуговування вагітних жінок, зареєстрованих у Кременчуці, включаючи  їх пологи, за рахунок коштів міського бюджету.  Окрім того, цією програмою передбачається безкоштовне проведення мамографії жінкам із місцевою пропискою.

 За інформацією департаменту охорони здоров’я Кременчука, минулого року пологовими сертифікатами скористалися 1223 вагітні жінки, мамографію було проведено 3275 пацієнткам. На ці цілі в міському бюджеті спрямовано понад 4 млн. грн..

Нагадаємо, проєкт «Пологовий сертифікат» став першим досвідом в Україні, коли гроші «йдуть» за пацієнтом. Пологовий сертифікат суттєво в фінансовому плані допомагає молодим родинам, які планують та бажають мати дітей. Успішну практику Кременчука щодо програми «Пологий сертифікат» вивчають на державному рівні з метою запровадження її в різних регіонах України.  

Теги: #Новини

Фотогалерея