Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

У Кременчуці вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

Лютий 15, 2021

15 лютого у парку «Воїнів інтернаціоналістів» відбувся меморіальний захід із нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Біля меморіалу «На Афганській стежині» зібралася чисельна міська громада на чолі з міським головою Віталієм Малецьким. Саме на цьому місці з року в рік збираються кременчужани, щоб віддати шану та повагу подвигу воїнів-афганців і миротворців.   

Звертаючись до учасників заходу, Віталій Малецький підкреслив, що Афганська війна одночасно є героїчною та трагічною сторінкою в історії   нашого суспільства. У цій війні, яка йшла не на нашій землі, від зброї терористів обірвалися життя тисяч українців.  Серед загиблих - 20 наших земляків. Керівник міста зазначив, що минуло 32 роки з того дня як останній солдат радянського контингенту покинув землю Демократичної Республіки Афганістан. Яку б оцінку сьогодні не надавали  Афганській війні, ми єдині в думці, що наші бійці захищали нашу Батьківщину, борючись із першими проявами тероризму.  На жаль, війна не залишає нашу землю. 14 лютого Кременчук поніс тяжкі втрати. В  зоні ООС загинуло 2  кременчужан, які з честю виконали свій обов’язок на сході України.

Віталій Малецький наголосив, що кременчужани ніколи не забудуть  подвиги всіх своїх земляків, які пожертвували своїми життями заради світлого майбутнього Батьківщини.    

На честь  загиблих учасників бойових дій, захисників України пролунали залпи військового салюту, а кременчужани поклали квіти-пам’яті до підніжжя меморіального комплексу «На Афганській стежині» та іменних стел, встановлених на честь 20 кременчуцьких воїнів-афганців.       

 

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея