Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук прощається із мужніми земляками, які загинули на Донбасі

Кременчук прощається із мужніми земляками, які загинули на Донбасі

Лютий 18, 2021

Кременчук прощається із загиблими захисниками України,  кременчужанами В‘ячеславом Олексієнком та Олександром Войтенком, які під час виконання бойового завдання загинули поблизу населеного пункту Новолуганське Донецької області.

 

Церемонія прощання проходить в Міському палаці культури, де встановлені труни з тілами загиблих захисників України. На церемонії були присутні міський голова Віталій Малецький, заступники міського голови, керівники  області, службовці військових підрозділів ЗСУ, представники силових відомств, учасники АТО та ООС, громадськість.

 

Панахида за загиблими проходитиме в Свято-Миколаївському соборі, після якої військовослужбовців поховають на Алеї Героїв Свіштовського кладовища.

 

Капітан Войтенко Олександр Володимирович служив командиром  взводу вогневої підтримки в Першої десантно-штурмової роти ійськової частини А1493. Народився 30 квітня 1974 року в м. Полтава. Військовий за фахом, закінчив  Полтавське вище зенітне ракетне командне училище. Олександр Войтенко був призваний до на службу до Збройних Сил України за контрактом Козельщанським РВК Полтавської області від 12 березня 2018 року. У нього залишилася дружина.

Солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович служив стрільцем    помічником  гранатометника Першої десантно-штурмового взводу Першої десантно-штурмової роти військової частини А1493.  Народився  17 квітня 1987 році  у Кременчуці. Учився в Кременчуцькому професійному ліцеї  ім.А.С.Макаренка.  В’ячеслав Олексієнко був призваний на службу до Збройних Сил України по контракту Кременчуцьким ОВК Полтавської області від 21 жовтня 2019 року.   У нього залишилися дружина та матір.

Теги: #Новини

Фотогалерея