Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті «Внесення змін до детального плану території на розі вулиць Київської та Вадима Пугачова в м. Кременчуці Полтавської області»

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті «Внесення змін до детального плану території на розі вулиць Київської та Вадима Пугачова в м. Кременчуці Полтавської області»

Лютий 23, 2021

1. Мета даної роботи – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2. Дана робота розроблена ФОП Кулініч К.О.

3. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до           23 березня 2021 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

          Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.                                                                                                                                                                                                                                       

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

Начальник управління

містобудування та архітектури                                 О. ВОЛОЩЕНКО

Більш детально за посиланням:https://kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=1&page_id_two=1653

Теги: #Новини #