Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Робота з омолодження зелених насаджень Кременчука триває

Робота з омолодження зелених насаджень Кременчука триває

Лютий 23, 2021

Спеціальний догляд за зеленими насадженнями повинен бути постійним, незважаючи на пору року. Він не тільки продовжує вік рослин, а  й захищає жителів від травмувань

У Кременчуці активно розпочали кронування та омолоджувальну обрізку зелених насаджень багато років тому. Спочатку цю роботу проводили вздовж автомагістралей, в місцях масового відпочинку кременчужан, тепер - всередині житлових масивів, де дерева ростуть переважно поважного віку.

Фахівці зазначають, якщо кронування та омолоджувальна обрізка може проводитися лише в певний час сезону, починаючи з лютого до квітня та в листопаді-грудні, то видалення порослі та формульна обрізка - упродовж року. Кронувати дерева слід вчасно, бо від цього залежить густота його крони та довжина гілок. Чим довша гілка, тим більше від неї загрози для перехожих.

На сьогодні бригади КП «Благоустрій Кременчука» проводять кронування та санітарну обрізку зелених насаджень за заявками департаменту ЖКГ та МНС в різних частинах міста.

Теги: #Новини

Фотогалерея