Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Працівники ДСНС звертають увагу на необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті

Працівники ДСНС звертають увагу на необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті

Лютий 23, 2021

На черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке проходило 23 лютого 2021 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, розглядалося питання про попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), в тому числі пожеж в побуті, та загибелі людей на території Кременчуцької міської територіальної громади.

Начальника відділу цивільного захисту Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Володимир Корсун повідомив, що минулого року у Кременчуці сталося 197 пожеж, 136 з них у житловому секторі. Не обійшлося без жертв -  8 осіб загинуло, 4 травмовано. З початку року, станом на 23 лютого 2021 року, на території міста виникло 18 пожеж, на яких 2 людей загинуло. Володимир Корсун наголошує, що, як правило,  основною причиною виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем та коротке замкнення електропроводки. Він зазначив, що працівниками Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області проводиться відповідна робота щодо попередження виникнення пожеж, але, на жаль, не всі громадяни дотримуються правил пожежної безпеки у побуті. Нехтування правилами безпеки призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше.

Розглянувши питання, члени комісії вирішили  доручили  Кременчуцькому міськрайонному управлінню Головного управління ДСНС України у Полтавській області спільно з Кременчуцьким районним управлінням поліції ГУ НП в Полтавській області, соціальними службами міста провести рейди серед поодиноких пристарілих, багатодітних сімей, людей з обмеженими можливостями з проведенням інформаційно-роз'яснювальних заходів з пожежної безпеки, особливу увагу приділити протипожежним заходам під час експлуатації побутових електроприладів, газового та пічного опалення, разом з Департаментом освіти Кременчуцької міської ради організувати проведення в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста заняття з питань дотримання правил пожежної безпеки.

 

Теги: #Новини #