Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцька центральна районна лікарня, яка нещодавно стала міським комунальним закладом, працюватиме і розвиватиметься

Кременчуцька центральна районна лікарня, яка нещодавно стала міським комунальним закладом, працюватиме і розвиватиметься

Березень 01, 2021

Сьогодні заступник міського голови Ольга Усанова разом із керівником департаменту охорони здоров’я Максимом Середою здійснили адміністративний огляд КНМП «Кременчуцька центральна районна лікарня», яка нещодавно влилася в єдиний міський медичний простір і стала комунальним закладом Кременчуцької міської ради.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що сьогодні вони ознайомилися з  матеріально-технічною базою лікувального закладу, обговорили  проблеми, які існують на сьогоднішній день,  та обговорили  перспективи роботи лікарні у майбутньому.  Вона підкреслила, що  Кременчуцька районна лікарня має багаторічний досвід роботи  та своїх пацієнтів, тому  місто обов’язково буде  підтримувати і розвивати її.  Лікувальний заклад, як і раніше,  обслуговуватиме не тільки мешканців Кременчука, а й  жителів всього великого Кременчуцького району.

КНМП «Кременчуцька центральна районна лікарня» багатопрофільна - тут  функціонують  хірургічне, терапевтичне, неврологічне відділення, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, а також унікальне опікове відділення,  єдине на півдні Полтавської області.  Вона надає не тільки амбулаторну та стаціонарну, а й  первинну медичну допомогу  своїм пацієнтам,  має  договір з Національною службою здоров’я України на пакет послуг з надання  первинної медичної допомоги.  

Ольга Усанова та Максим Середа ознайомилися з умовами  роботи  лікарів первинної ланки, організацією  прийому пацієнтів.  Оглянули  вони і  операційний блок та палати майбутнього хірургічного відділення. Заступник міського голови зазначає, щоб  хірургічне відділення могло повноцінно функціонувати і ургентувати на рівні з іншими кременчуцькими лікарнями, операційний блок потребує дооснащення. Відповідні плани на цей рік у міської влади є.

 Ольга Усанова підкреслила, що Кременчуцька центральна районна лікарня з переходом до  комунальної власності міста розвиватиметься, а  якість надання медичних послуг та обслуговування пацієнтів у ній обов’язково будуть покращуватися.  

 

Фотогалерея