Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Дорожники облаштовують нову прибордюрну зону на вулиці Лейтенанта Покладова

Дорожники облаштовують нову прибордюрну зону на вулиці Лейтенанта Покладова

Березень 09, 2021

Бригади ШРБУ продовжують виконувати ремонт вулиці Лейтенанта Покладова. Наразі вони укладають основу під новий асфальт і встановлюють новий бордюрний камінь.

Нагадаємо, минулого року на цій вулиці було проведено ремонт мереж теплопостачання. Продовженням комплексу робіт на інженерних комунікаціях є благоустрій території цієї ділянки дорожнього господарства. 

У межах дорожніх робіт на вул. Лейтенанта Покладова заплановано повністю замінити основу дороги,  встановити новий прибордюрний камінь та улаштувати нове асфальтобетонне покриття. Також на цій ділянці дорожнього господарства  комунальники мають облаштувати нову пішохідну зону.

Окрім підготовчих до асфальтування робіт на вул. Лейтенанта Покладова,  сьогодні шляховики виконують роботи з ліквідації ямковості на міський автошляхах. У  залежності від ушкодження асфальтобетону бригади дорожнього управління застосовують різні методи ремонту, а саме: гаряче та холодне асфальтування, підсипку відходами фрезерування.

 

Теги: #Новини