Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У Кременчуці вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Березень 09, 2021

9 березня у Кременчуці  відбувся захід, присвячений  207-річниці з Дня народження великого поета, генія українського народу Тараса Шевченка.

Керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представники підприємств, установ, організацій та просто небайдужі містяни традиційно прийшли цього дня до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

У День народження видатного українського поета, художника і мислителя  кременчужани згадали  Великого Кобзаря,  духовного та ідейного провідника українського народу,  який власним прикладом нескореного борця закликає боротися за незалежність і свободу України.  Його творча спадщина  надихає багато поколінь українців на боротьбу за утвердження рідної мови, створення української держави,  відродження  національної свідомості.

У знак великої шани та поваги до Тараса Шевченка всі учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцю за свободу та незалежність України.

 

Фотогалерея