Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває трьохмісячник чистоти і порядку

У Кременчуці триває трьохмісячник чистоти і порядку

Березень 18, 2021

 Щороку у Кременчуці  двічі на рік навесні та восени проводяться місячники чистоти і порядку.  Цього року з метою наведення належного порядку після зимового періоду на території Кременчуцької територіальної громади оголошено трьохмісячник чистоти і порядку з 01 березня по 01 червня.

Комунальні підприємства активно включилися в роботу з наведення ладу та благоустрою на закріплених за ними міських територіях.

Щотижня кілька бригад КП «Благоустрій Кременчука» прибирають сміття у парках та скверах, зупинках  громадського транспорту, розподільчих смугах міських доріг та зелених зонах, закріплених за підприємством. Сьогодні працівники комунального підприємства наводять лад  на території  зелених зон, що  на вул. Воїнів-інтернаціоналістів та  Великій набережній, у парку Студентському,  на пустирі в районі ЗОШ № 3,  на вулицях  Героїв України, Тараса Бульби,  Українській, Космічній, Східній, Грушевського, Олександрійській та інших.

Прибирати комунальникам доводиться і стихійні сміттєзвалища, утворені несвідомими кременчужанами, що залишають побутове та будівельне сміття не на контейнерних майданчиках чи у спеціально відведених для цього місцях, а просто посеред вулиці, на узбіччях міських доріг чи зелених зонах. Цього тижня працівники комунальних підприємств «Благоустрій Кременчука» та КАТП - 1628, за сприянням соціально-відповідального бізнесу, ліквідували стихійне сміттєзвалище  на перехресті вул. Занасипський шлях та вул. Зеленої в районі буд. №2/1 (Мала Кохнівка).

 У період трьохмісячника чистоти і порядку працівники комунального автотранспортного підприємства 1628 здійснюють не тільки вивезення побутового та негабаритного сміття з контейнерних майданчиків, а й  розчищають прибордюрну частину міських доріг, прибирають листя та гілки з вулиць та провулків приватного сектору, допомагають  з вивезенням сміття з територій навчальних та лікувальних закладів.

 

Фотогалерея