Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На базі Кременчуцької центральної районної лікарні планують створити ковідний шпиталь

На базі Кременчуцької центральної районної лікарні планують створити ковідний шпиталь

Березень 19, 2021

Сьогодні на  засіданні  штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що наступного тижня  до резерву міських ковідних шпиталів планують включити також Кременчуцьку центральну районну лікарню.

 Вчора проводилася перевірка цього лікувального закладу, в тому числі і фахівцями управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації.  До лікарні є деякі зауваження, але протягом тижня вони мають бути усунуті. Після цього, при необхідності, ЦРЛ зможе бути таким же  ковідним шпиталем, який наразі розгорнуто на базі І міської лікарні ім. Богаєвського. Головний медик міста зазначає, що поки що  такої необхідності немає, але лікувальний заклад має бути готові до розгортання протягом 3-4 днів.

За словами Максима Середи, враховуючи ліжка Кременчуцької центральної районної лікарні, госпітальна база Кременчука може бути розгорнута до 515 ліжок для лікування хворих  на COVID-19.