Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Роботи з капітального ремонту приймально-діагностичного відділення вийшли на фінішну пряму

Роботи з капітального ремонту приймально-діагностичного відділення вийшли на фінішну пряму

Квітень 06, 2021

Сьогодні на базі ЛІЛ «Кременчуцька» за участі міського голови Віталія Малецького, першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитра Луніна та народного депутата України Олексія Мовчана відбулася виїзна нарада, де було розглянуто хід виконання капітального ремонту приймально-діагностичного відділення, що проводиться в рамках реалізації загальнодержавного проєкту «Велике будівництво».

На даному об’єкті вже завершено основний обсяг будівельних робіт із проведенням інженерних комунікацій. Наразі підрядники проводять оздоблювальні та штукатурні роботи.  

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що на даному етапі генеральний  підрядник має  зосередитися не тільки на внутрішніх роботах, а й мобілізувати ресурси на проведенні зовнішніх робіт по периметру майбутнього відділення та під’їздів до нього. Керівник міста підкреслив, що від термінів завершення будівельних робіт  напряму залежать поставка та установка медичного обладнання та апаратури, яка використовуватиметься для надання медичної допомоги пацієнтам сучасного приймально-діагностичного центру. 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив, що на сьогодні Кременчук єдиний на Полтавщині залишається в «помаранчевій» карантинній зоні, в  той час, як навколишні населені пункти перейшли рубіж «червоної» зони. У такий складній епідемічній ситуації Кременчук допомагає і іншим навколишнім районам. Це є результатом роботи всієї міської медичної галузі.  Він висловив сподівання, що введення в експлуатацію сучасного відділення з новітнім обладнанням сприятимуть підвищенню та покращенню рівня надання медичної допомоги, а отже, поліпшенню епідемічної ситуації.  

Нагадаємо, у приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ, міні-операційна з функціями травматологічного пункту тощо.  Відділення також буде оснащене моніторами пацієнта та іншим реанімаційним обладнанням для надання допомоги під час невідкладних станів. Наразі ЛІЛ «Кременчуцька» для приймально-діагностичного центру отримали сучасний рентген апарат, комп’ютерний томограф. Вцілому, медичне оснащення для цього відділення має надійти на суму 75 млн. гривень.

Теги: #Новини

Фотогалерея