Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук залишається в «помаранчевій» карантинній зоні

Кременчук залишається в «помаранчевій» карантинній зоні

Квітень 06, 2021

Про це на штабі з питань ТЕБ і НС повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Кременчука Людмила Пономаренко.

За її інформацією, сьогодні на прийом до лікарів і симптомами ГРВІ звернулося 94 дорослих кременчужанина та  155 дітей.

На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 174 пацієнта, у 69 з них – тяжкий перебіг хвороби. Зокрема, в умовах ковідних шпиталів  на стаціонарному лікуванні з діагнозом COVID-19 перебувають 85  дорослих кременчужан і 2 дітей. Під наглядом сімейних лікарів 837 жителів міста долають цю інфекцію.  

У Кременчуці продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За попередню добу в місті було проведено 481 експрес тест,  із цього числа 70  мають позитивний результат. Також цього дня було  взято 117 зразків біологічних матеріалів на ПЛР дослідження  хворих із підозрами на коронавірусну хворобу.   

Від початку пандемії всього в місті зареєстровано 7037   випадків COVID-19, одужало  5958 пацієнтів, померло 184 кременчужанина.  

Донедавна у   Кременчуці ковідний  ліжко фонд становить 265  місць. Із  минулого тижня у ЦРЛ було розпочато прийом пацієнтів із коронавірусною інфекцією, за рахунок чого цей спеціальний фонд було збільшено на  100 ліжок. Станом на сьогодні 200 ковідних ліжок залишаються незаповненими.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Кременчука Людмила Пономаренко наголосила, що починаючи з кінця лютого, у Кременчуці щодня реєструється більше 80  нових випадків коронавірусної хвороби у городян. Щодо показників, відповідно до яких визначаються рівні епідемічної небезпеки, то наразі в місті Кременчуці вони за всіма критеріями є нижчими за нормативні.

Міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що наразі Кременчук залишається єдиним містом на Полтавщині, яке залишається в «помаранчевій» карантинній зоні. В інших же населених пунктах регіону діють заходи епідемічної безпеки, що відповідають «червоній» карантинній зоні. Разом із тим керівник міста наголосив на тому, що незважаючи на це кременчужанам не треба розслаблятися та слід  продовжувати суворо дотримуватися правил санітарної безпеки.

Теги: #Новини