Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

28 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький вручив ордери на службове житло медикам Кременчука

Віталій Малецький вручив ордери на службове житло медикам Кременчука

Квітень 12, 2021

На засіданні виконавчого комітету 5 кременчуцьких медиків, які працюють в комунальних закладах охорони здоров’я міста, отримали  документи на службове житло. Ордери на 3 однокімнатні, 1 двокімнатну та   1  трикімнатну квартири було їм передано міським головою Віталієм Малецьким.

Керівник міста наголосив, що соціальна ініціатива з надання службового житла працівникам галузі охорони здоров’я була запроваджена  з метою стимулювання   медиків і інтернів, які не мають власного житла, до роботи в комунальних закладах охорони здоров’я Кременчука. Наразі вона є особливо актуальною, оскільки саме медики перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом.

Квартири, на які медикам було вручено ордери, були передані до комунальної власності в якості відумерлої спадщини завдяки зусиллям фахівців юридичного департаменту виконкому міської ради та КП «Квартирне управління».  Поки що вони  є комунальною власністю. За умови, якщо медики відпрацюють в комунальній сфері охорони здоров’я 10 років, вони зможуть приватизувати житло та стати його власниками.

У подальшому практика вирішення квартирного питання фахівців комунальної медичної галузі за рахунок комунальних ресурсів  буде  продовжена.

Теги: #Новини

Фотогалерея