Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Індекс благополуччя молоді міста Кременчука

Індекс благополуччя молоді міста Кременчука

Квітень 12, 2021

У рамках виконання Меморандуму про співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні у 2017 році місто Кременчук було обрано пілотним містом для дослідження Індексу благополуччя молоді в Україні (Муніципальний індекс благополуччя), який дає змогу оцінити стан благополуччя молоді території та використовувати отриманні дані для покращення показників, створивши умови для розвитку молодого населення.

З 04 листопада 2019 року у місті Кременчук працює платформа «Муніципальний індекс благополуччя молоді», яка діє на постійній основі та дасть можливість відслідковувати реальні проблеми молоді міста, отримувати пропозиції та зауваження щодо напрямків розвитку. І це безумовно є ще одним каналом комунікації між міською владою та молоддю для вирішення питань та проблем, які виникають в місті, зокрема і молодіжній політиці. Завдяки діяльності даної платформи можна з’ясувати: Чи у вірному напрямі реалізується політика у нашому місті? На скільки ефективною є молодіжна політика міста? Якими є очікування молоді? та інше.

З 18 лютого по 29 березня 2021 року у Кременчуцькій міській територіальній громаді проводилось опитування серед молоді нашого міста віком від 14 до 35 років Було опитано 1000 респондентів шляхом онлайн опитування на платформі https://ibm.kremen.gov.ua/. Результат визначався також із урахуванням даних муніципальної статистики.

Сьогодні, 12 квітня 2021 року, на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області заступник міського голови Ольга Усанова презентувала фінальні результати Індексу.

Опитування охоплювало 49 показників та проводилося за методологією Індексу благополуччя молоді (ІБМ), що включає 7 основних блоків: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному та громадському житті, інформаційні, комунікаційні технології, безпека та захищеність.

Так, загальний індекс благополуччя молоді у Кременчуцькій міській територіальній громаді становить 0,68 (де мінімально – 0, максимально – 1). Стало зрозуміло, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких ми потребуємо якісних змін, впровадження інновацій, посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін.

На сьогодні участь у проєкті беруть 9 міст України (Дніпро, Маріуполь, Луцьк, Тернопіль, Херсон, Львів, Кременчук, Миколаїв, Мелітополь).

Індекс благополуччя молоді розроблено Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Більше про результати Індексу благополуччя молоді у місті Кременчуці – https://prezi.com/view/XedudNUcDZYafQPrniyI/

Теги: #Новини