Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Із 15 квітня громадський транспорт Кременчука розпочне працювати в режимі спеціальних перевезень

Із 15 квітня громадський транспорт Кременчука розпочне працювати в режимі спеціальних перевезень

Квітень 14, 2021

Із завтрашнього дня, 15  квітня з 00.год 00 хв.,  у Кременчуці  запроваджуються карантинні заходи «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Таке рішення прийнято Державною комісією з питань ТЕБ і НС із метою призупинення подальшого розповсюдження коронавірусної інфекції серед населення.

 Із 15 квітня громадський транспорт Кременчука розпочинає працювати в режимі спеціальних перевезень.

До уваги суб’єктів господарювання різної форми власності, віднесених до критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо),  які продовжуватимуть здійснювати свою діяльність у період перебування Кременчука в «червоній» карантинній зоні!

Для отримання спеціальної перепустки для проїзду в громадському транспорті міста вам необхідно  заповнити наведену спеціальну форму, розміщену за посиланням bit.ly/Kremenchuk_2021 або за PR-кодом

Це зроблено для того, аби працівники підприємств, організацій та установ під час оформлення спеціальних перепусток для проїзду в громадському транспорті Кременчука двічі не відвідували виконавчий комітет,  а заповнивши форму, лише один раз прийшли та отримали перепустки.

Звертаємо увагу на те, в заявці слід вказати максимальну кількість даних та актуальний телефон контактної особи.

Після заповнення гугл форми в найближчий час із контактною особою зв’яжеться працівник виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та запросить для отримання спеціальних перепусток.

При собі необхідно мати паспорт і лист на ім'я міського голови Кременчука Віталія Малецького від вашої організації/установи у довільній формі на отримання перепусток (у листі надати список осіб на отримання перепусток із зазначенням ПІП та контактних телефонів).

 

Теги: #Новини

Фотогалерея