Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У «червоній зоні» пільги на перевезення пасажирів не діють

У «червоній зоні» пільги на перевезення пасажирів не діють

Квітень 14, 2021

Із 15 квітня всі міські транспортні маршрути та на територіях, що відносяться до територіальної громади Кременчука, переводяться в режим спеціальних перевезень. Таке рішення  прийняте відповідно до протоколів Державної комісій із питань ТЕБ І НС, та, відповідно, протоколів обласної та міської комісій з питань ТЕБ і НС.

Тобто із  завтрашнього дня, 15 квітня, міським громадським транспортом зможуть користуватися лише працівники критичної інфраструктури за наявності спеціальних перепусток.

Проїзд у  громадському транспорті міста та територій, що відносяться до міської територіальної громади, на період запровадження режиму спецперевезень буде платним.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС на територіях, де вводяться карантинні обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки, тимчасово призупиняються  безкоштовні перевезення для всіх пільгових категорій громадян. У Кременчуці правом безкоштовного проїзду користуватимуться лише медичні працівники, які працюють із ковідними хворими, за наявними у них посвідченнями.

 

 

Нагадаємо, інформація про те, як можна оформити таку спецперепустку розміщена за посиланнями за посиланням bit.ly/Kremenchuk_2021 або за кодом  (за посиланням https://kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=20903 )

Теги: #Новини