Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> УВАГА! ДІЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ! ПРОСИМО УТРИМАТИСЯ ВІД ВІДВІДУВАННЯ ЦОП

УВАГА! ДІЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ! ПРОСИМО УТРИМАТИСЯ ВІД ВІДВІДУВАННЯ ЦОП

Квітень 14, 2021

Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу на те, що у зв’язку із запровадженням на території Полтавської області та м. Кременчука з 15 квітня 2021 року обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, ЦОП працює з деякими обмеженнями.

Прийом платників у ЦОП здійснюється за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності з дотриманням усіх санітарних норм та заходів для профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом платників та працівників.

Записатися на прийом в ЦОП або отримати необхідну інформацію платники можуть за телефоном (0536) 74-07-20 або через електронну скриньку Кременчуцької ДПІ: poltava.dpi03@tax.gov.ua.

Прийом усієї кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється через скриньку, встановлену в ЦОП, через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf  або поштою.

Подати звітність, отримати довідку і т.п. можна через Електронний кабінет  (https://cabinet.tax.gov.ua) - вхід за допомогою кваліфікованого електронного підпису або BankID.

Отримати кваліфікований електронний підпис (електронний ключ) можна безпосередньо у відокремленому підрозділі АЦСК ІДД ДПС (ЦОП Кременчуцької ДПІ - м. Кременчук, вул. Троїцька, 76), попередньо здійснивши запис на прийом за номером телефону (0536) 74-20-26, або самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо) або нещодавно контактували з хворими на COVID-19, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Кременчуцька ДПІ

    ГУ ДПС у Полтавській області

Теги: #Новини