Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Громадський транспорт Кременчука продовжує працювати в режимі спеціальних перевезень

Громадський транспорт Кременчука продовжує працювати в режимі спеціальних перевезень

Квітень 30, 2021

Упродовж тижня на міські транспортні маршрути виходило 9 автобусів і 40-45 тролейбусів комунальної форми власності щодня. На початку тижня пасажироперевезення здійснювало 90 одиниць приватного транспорту, наразі його кількість на маршрутах зросла до 150 одиниць.

Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив начальник управління транспорту Руслан Івашина. Він підкреслив, що громадський транспорт Кременчука працював у режимі спеціальних перевезень, перевозив пасажирів виключно за наявності спец перепусток.

Міський голова Віталій Малецький висловив подяку водіям і кондукторам комунального громадського транспорту за роботу в надскладних умовах, за те, що з увагою ставилися до пасажирів і в ці дні забезпечили функціонування промислового міста. Він звернувся до них із проханням  і надалі працювати в цьому напрямку, контролювати та особисто дотримуватись правил санітарної безпеки в салонах.

Теги: #Новини