Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем праці

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем праці

Квітень 30, 2021

Шановна кременчуцька громадо!

 

Від усього серця вітаю з Днем праці! Першотравень є світлим і радісним святом для всіх  кременчужан, які живуть і працюють на благо міста-красеня, міста-трудівника!     

Для людей старшого віку День праці  уособлює трудову солідарність, а для молоді - весняне оновлення і надію на майбутнє.

Із нагоди свята особливі слова подяки адресую ветеранам праці, всім, хто будував і розбудовував наше місто!  Завдання нинішнього покоління кременчужан брати приклад із  своїх працьовитих земляків, використовувати увесь свій професійний та творчий потенціал, аби Кременчук із кожним роком ставав  більш привабливим, ошатним, процвітаючим і  комфортним для праці та життя! 

Упевнений, що спільними зусиллями великої кременчуцької громади нам все вдасться, і наше місто, і кожний його мешканець будуть щасливими і процвітаючими.

Бажаю кожному кременчужанину міцного здоров'яуспіхів у справах, мирної праці, впевненості в завтрашньому дні, світлого та заможного життя!  Нехай ваші праця та таланти завжди будуть затребуваними!


 

Теги: #Новини