Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук і надалі буде з гарячою водою

Кременчук і надалі буде з гарячою водою

Квітень 30, 2021

Цього тижня акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (НАК «Нафтогаз України») повідомило теплопостачальні підприємства України про те, що із травня поточного року НАК «Нафтогаз України» в односторонньому порядку змінює підхід до взаємин з підприємствами ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) України, які надають послуги населенню. У зв’язку з цим теплопостачальні підприємства можуть з 1 травня не отримати газ для виробництва теплової енергії ( гарячого водопостачання).

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький зазначив, що міська влада надзвичайно стурбована таким станом справ, адже містяни не тільки можуть на довгий час залишитися без гарячого водопостачання, а й початок нового опалювального періоду може опинитися під загрозою.

Керівник міста зазначив, що він звернувся до голови Полтавської обласної державної адміністрації, а також разом з головами інших українських міст через Асоціацію міст України до Уряду з проханням врегулювати це питання.

          Як стало відомо, Уряд продовжив режим покладання спеціальних зобов’язань (ПСО) на ринку газу на 20 днів у частині поставок газу підприємствам теплокомуненерго. Про це сьогодні заявив новий очільник НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко.  За цей час компанія спробує врегулювати або принаймні знайти механізми вирішення проблем, які існують на ринку газу. Тож гарячу воду у Кременчуці, як і в інших містах, не вимикатимуть.

Теги: #Новини #