Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

28 °C

Ви тут: Новини >> Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна у сімейного лікаря або на порталі «Дія»

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна у сімейного лікаря або на порталі «Дія»

Травень 19, 2021

Вакцинальна компанія проти гострої вірусної хвороби COVID-19 проводиться відповідно до Дорожньої карти, затвердженої Міністерством охорони здоров’я України. Даним нормативним актом визначені категорії населення, які підлягають вакцинації, а також етапність та послідовність проведення щеплення, орієнтовні терміни проведення. Наразі триває вакцинація осіб з І, ІІ етапів Дорожньої карти, а саме, маломобільних верств населення, працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та працівників інтернатних закладів та будинків для людей похилого віку, військовослужбовців, соціальних працівників. А також частково із ІІІ-го етапу, а саме, працівників критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, Нацполіція, Нацгвардія) та осіб віком старше 65 років. Темпи вакцинації напряму залежать від наявності вакцини.

Наразі в місті Кременчук в наявності вакцина проти гострої вірусної хвороби COVID-19 КОРОНАВАК, виробництва Китайської Народної Республіки, яка дозволена для використання вакцинації маломобільних верств населення та осіб, що за ними доглядають, а також педагогічних працівників, які задіяні в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Щеплення проводиться мобільною вакцинальною бригадою за місцем проживання осіб із числа маломобільної категорії населення та в пункті щеплення. Записатися на вакцинацію можна через сімейного лікаря, соціального працівника та Департамент освіти (для педагогічних працівників).

Також Кременчуцька мобільна бригада проводить виїзні сесії для жителів навколишніх територіальних громад Кременчуцького району. Від 13.05.2021 розпочато введення другої дози КОРОНАВАК. З 20.05.2021 заплановано введення другої дози вакцини АстраЗенека виробництва Південної Кореї.

Громадяни, які отримали першу дозу будуть запрошуватися на пункти щеплення згідно графіку. Найближчим часом очікуємо надходження в місто вакцини КОМІРНАТІ, виробництва компанії Pfizer BioNTech, яка дозволена для використання вакцинації працівників освіти та медичних працівників. Записатися на вакцинацію можна в Департаменті освіти та Департаменті охорони здоров’я. Вакцинація осіб віком старше 65 років буде відновлена при надходженні додаткової кількості вакцини, дозволеної для використання даної категорії осіб. Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря або на порталі «Дія» за наступним посиланням: https://diia.gov.ua/services/zapis-do-lista-ochikuvannya-vakcinaciyi-vid-covid-19

 

Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19

diia.gov.ua