Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

28 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці на стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебуває 71 пацієнт

У Кременчуці на стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебуває 71 пацієнт

Червень 11, 2021

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

 

За інформацією Ольги Усанової, поточного тижня із симптомами ГРВІ до сімейних лікарів звернулося 140  дорослих і 455 дітей. Діагноз пневмонія виставлено у 52 дорослих і 3  дітей.  Поточного тижня  вірус нового типу  було виявлено у  102  кременчужан. 

 

На стаціонарному лікуванні із пневмоніями перебуває 71 пацієнт, із них – 41 має тяжкий перебіг хвороби. Станом на сьогоднішній день найбільше хворих із пневмоніями перебувають у лікарні «Кременчуцька», а це – 33 пацієнти.

 

Зважаючи на те, що статистика захворюваності на вірус нового типу в останні тижні в місті поступово знижується, потужностей лікарні «Кременчуцька» вистачає, щоб надавати пацієнтам із таким діагнозом певну медичну допомогу. У зв’язку з цим ковідний шпиталь у Першій міській лікарні згортатиметься.

 

Станом на сьогодні в умовах стаціонару коронавірусну хворобу лікують 18 кременчужан і 18 жителів із інших населених пунктів.   На кисневій терапії перебувають 32 пацієнти. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю інфекцію долають 300 жителів Кременчука.  

 

Всього від початку пандемії  в місті зареєстровано 9273 випадки COVID-19. Станом на сьогодні побороло цю хворобу 8689 кременчужан, померло 266 осіб.  

  

 

Звертаємо увагу кременчужан на те, що  зменшити ризики зараження вірусними інфекціями  можна за умови подальшого дотримання простих правил санітарної безпеки.

Теги: #Новини