Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

21 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці утеплюють дитячі садочки

У Кременчуці утеплюють дитячі садочки

Червень 14, 2021

У рамках реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель», який впроваджується у Кременчуці спільно з європейськими партнерами, наразі тривають активні роботи з термомодернізації. Зокрема, в будівлях закладів дошкільної освіти, що підпали під реалізацію проєкту, виконується   заміна вікон, дверей, утеплення фасадів і дахів, а також встановлення ІТП. 

У підсумку реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» бюджет міста має отримати від 30 до 60%  економії коштів, які щорічно витрачають на оплату енергоносіїв закладів бюджетної  сфери.  Паралельно зі змінами в енергоефективній і економічних складових, кардинальні перетворення відбудуться  і в зовнішньому вигляді будівель.  

Вцілому, проєктом «Підвищення енергоефективності громадських будівель» буде охоплено 67 об’єктів соцсфери міста. Переважна більшість цих закладів  експлуатуються майже з середини минулого століття, тому вкрай потребували тепломодернізації.

Нагадаємо, ініціаторами реалізації цього проєкту є народний депутат України Юрій Шаповалов і міський голова Віталій Малецький.  Кременчук є другим містом в Україні, де впроваджується проєкт, спрямований на підвищення енергоефективності громадських будівель.  

Теги: #Новини

Фотогалерея