Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> 10 золотих медалей та 1 срібну нагороду привезли кременчуцькі спортсмени з Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

10 золотих медалей та 1 срібну нагороду привезли кременчуцькі спортсмени з Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

Червень 22, 2021

15-18 червня 2021 року юні спортсмени КДЮСШ "Авангард" та Кременчуцького відділення легкої атлетики ПОДЮРСШІ брали участь у фінальних змаганнях з легкої атлетики ХХУІІІ-ої Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», присвяченої 30-й річниці Незалежності України серед спортсменів з УОРА, вадами слуху, зору та ВРФР, що проходили у Кропивницькому.

Кременчужани показали гарні результати, завоювали 10 золотих медалей та одну срібну нагороду. Загальний медальний доробок збірної команди Полтавської області на цих змаганнях – 16 золотих, 2 срібні та 7 бронзових нагород.  Більшість з них вибороли кременчужани. Кременчук майже 10 років чекав такої кількості вищих нагород Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики.

    Найкращі результати показали  учениця 8-В класу ліцею № 17 «Вибір

  імені М. Г. Неленя  Ірина Коренівська (змагальний клас Т,F-36) та учениця 6-А класу  гімназії №18 Дар`я Новохацька (Т-37), які стали абсолютними переможницями Спартакіади – у дівчат по 3 вищі нагороди. Ірина перемогла на дистанціях бігу на 100 та 200 м., а також у стрибках у довжину з місця старшої вікової групи. Дар`я була першою у бігу на 60, 100 та 200 м. молодшої вікової групи.

              Учень 6 класу Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради Даніл Зеркаль (змагальний клас Т, F -20) став чемпіоном Спартакіади серед хлопців молодшої групи у бігу на 100 м., у нього т срібна медаль на дистанції 60 м.

          Всі ці юні спортсмени - вихованці ЗТУ Ірини Зикової з Кременчуцького відділення легкої атлетики ПОДЮРСШІ.

            Три золоті медалі у метанні м’яча 160 г.  вибороли спортсменки з ураженнями опорно-рухового апарату. Юних кременчужанок підготував до змагань тренер-викладач КДЮСШ "Авангард", МСУ Дмитро Панчелін. У старшій вікові групі учениця 8-Б класу гімназії №16 Альбіна Павленко впевнено перемогла своїх суперниць у змагальному класі F-37. Серед метальниць на стільці золоті медалі вибороли ще дві представниці гімназії №18 – у молодшій віковій групі учениця 5-Б класу Поліна Новоселецька (F-34), у старшій  - учениця 9-Б класу Богдана Фролова(F-54).

           Варто відзначити важливу роль у підготовці нашої команди до цих змагань  тренера-викладача КДЮСШ "Авангард", КМСУ Вікторії Берчук і громадських тренерів МСУМК Андрія Голівця та МСУ Владислава Косюка,  які охоче передають свій багатий спортивний досвід юним паралімпійцям.

    Підготовка до змагань здійснювалася за фінансової підтримки міської влади.

    Наразі на Богдану Фролову та Ірину Коренівську разом з досвідченою Тетяною Білик 22-25 червня чекає чемпіонат України серед паралімпійців у м. Бахмут Донецької області.

                                                                                

 

 

Фотогалерея