Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На правому березі Кременчука розпочато ремонт внутрішньоквартальної дороги

На правому березі Кременчука розпочато ремонт внутрішньоквартальної дороги

Липень 19, 2021

За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», різними видами дорожніх робіт охоплені майже всі мікрорайони лівобережжя Кременчука. Наразі бригади спеціалізованого комунального підприємства продовжують ремонтні роботи на вулицях Ігоря Сердюка, Небесної Сотні, Троїцькій, Некрасова, Ватутіна, Шевченка, Великій Набережній, проспекті Полтавському.  

Відсьогодні дорожники вводять в ремонт  новий об’єкт шляхової мережі на правобережжі міста - вул. Республіканській в районі будинків 89 і 91, де проводитимуть ремонт внутрішньокварталки.   

Цього сезону на правобережжі Кременчука планується провести дорожні ремонти на вулицях Республіканській, Академіка Герасимовича, набережній Лейтенанта Дніпрова.

До речі, на сьогоднішній день до всіх робіт, що проводяться на автошляхах міста,  залучена вся наявна спецтехніка комунального підприємства та максимальна кількість бригад дорожників.

Теги: #Новини

Фотогалерея