Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє:

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє:

Липень 21, 2021

                                                                                                                                                           Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території  по вул. Київській, в районі будинків №№ 24, 36, 38 для будівництва багатоквартирних житлових будинків в м. Кременчуці Полтавської області».

                                                              

1. Мета даної роботи – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2. Дана робота розроблена ФОП Кулініч К.О. на замовлення  П «Терра – А».

          3. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до 20 серпня 2021 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

          Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних  будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

В.о. начальника управління

містобудування та архітектури                      Вікторія КОВАЛЬЧУК

 

https://kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=1&page_id_two=1760

Теги: #Новини #