Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Ситуація з поширенням ГРВІ і коронавірусною хворобою на поточному тижні в місті залишається стабільно контрольованою

Ситуація з поширенням ГРВІ і коронавірусною хворобою на поточному тижні в місті залишається стабільно контрольованою

Липень 28, 2021

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив директор департаменту охорони здоров’я  Максим Середа.

За його інформацією, за неповний тиждень в амбулаторії сімейної медицини зі скаргами на ГРВІ звернулося 57 дорослих і 131 дитина. Показники поширення респіраторних інфекцій упродовж  звітного  та попереднього до нього періодах залишаються майже на рівні.   

На цьому тижні вперше було виявлено 8 випадків корона вірусної хвороби. Наразі в умовах стаціонару з діагнозом пневмонія перебувають 28 пацієнтів, із них 8 потребують кисневої терапії. В інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька»  проходять лікування 7  осіб із діагнозом COVID-19,серед них – 5 на кисневій підтримці, 1 – має тяжкий перебіг хвороби. Під наглядом сімейних лікарів амбулаторно вірус нового типу долають 25 кременчужан.

Звертаємо увагу кременчужан на те, щоб не допустити поширення корона вірусної хвороби, необхідно продовжувати дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій - зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук  тощо. А також наголошуємо, що найдієвішим методом у профілактиці небезпечного вірусу нового типу є вакцинація.

Теги: #Новини