Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці діти з особливими потребами мали можливість відпочити за рахунок коштів міського бюджету

У Кременчуці діти з особливими потребами мали можливість відпочити за рахунок коштів міського бюджету

Серпень 03, 2021

Кілька років тому у СОК «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» було  впроваджено унікальний пілотний проект – відпочинкові зміни для дітей з особливими потребами. Щоб інклюзивні діти мали змогу відпочивати у таборі, у комунальному позаміському таборі було зроблено капітальний ремонт другого корпусу, де створено всі необхідні умови для відпочинку дітей разом з батьками. Для роботи з дітьми даної пільгової категорії із порушенням слуху, зору, опорно-рухового апарату, із затримкою психічного розвитку, тяжкими порушеннями мовлення тощо та надання відпочинкових послуг заклад отримав спеціальні сертифікати.

Цього року  вперше було  організовано інклюзивний відпочинок для дітей з особливими потребами за рахунок коштів бюджету міста. 193 тисячі гривень з міського бюджету було виділено на путівки для  23  дітей ( віком від 4 до 17 років)  з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування.  Вони мали можливість  відпочивати у таборі  10  календарних днів разом із супроводжуючою особою.

Відпочинок «особливих» дітей разом із однолітками дозволяє їм не тільки оздоровитися і побути на природі, а й соціалізуватися, отримати нові враження і знайти  друзів.