Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

21 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Департамент державної реєстрації інформує : ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА ОБ’ЄКТ НЕРУХОМОСТІ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Департамент державної реєстрації інформує : ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ НА ОБ’ЄКТ НЕРУХОМОСТІ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Серпень 03, 2021

До уваги заявників!

У Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (далі-ЄДЕССБ) відбулися оновлення. Йдеться про інформацію, яка стосується проєктної документації щодо об’єктів будівництва, відомостей про проведену технічну інвентаризацію та адреси об’єкта нерухомого майна.

З набранням чинної Постанови КМУ від 02.07.2021 року, якою затвердженно Порядок ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, вищезазначена інформація ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ до ЄДЕССБ з метою перевірки відомостей технічних паспортів і довідок щодо змін у складі об'єктів нерухомого майна.

Так, починаючи з 01.08.2021 року, для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно Вам необхідно ПОПЕРЕДНЬО ЗВЕРНУТИСЬ ДО СУБ’ЄКТА ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ для ‼ ВНЕСЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ПАСПОРТУ до електронної бази у сфері будівництва.

‼Зверніть увагу! Законодавством не встановлено будь-яких винятків в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання технічного паспорту. Тобто, якщо Ваш технічний паспорт виготовлений ДО 01.08.2021 року застосовуються аналогічний алгоритм дій.

Також повідомляємо, що відповідно до Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 690 встановлено, що адреса вважається присвоєною з дня ‼ внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації про її присвоєння.

Теги: #Новини #