Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Між Кременчуком і Міністерством юстиції України підписано Меморандум про співпрацю

Між Кременчуком і Міністерством юстиції України підписано Меморандум про співпрацю

Серпень 31, 2021

Міський голова Віталій Малецький підписав Меморандум про співпрацю  з Міністерством юстиції України. Документ відкриває доступ ДВС  до системи «Безпечне місто» для розшуку автомобілів – боржників. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.  

 

Під час підписання Меморандуму обома сторонами були обговорені проблеми регіону, взаємодію місцевої влади з Мінюстом по кільком напрямкам, прийнято перші рішення про співпрацю.  

 

Нагадаємо, у Кременчуці  система «Безпечне місто» запрацювала  завдяки перемозі кременчужан у Всеукраїнському конкурсі громадських ініціатив. На реалізацію кременчуцького проєкту з державного фонду регіонального розвитку  було залучено понад 12,7 млн. грн.. Ці кошти спрямовали на встановлення 482 камер відеоспостереження та створення єдиного ситуаційного центру, в якому відбувається цілодобове спостереження за безпекою в місті.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея