Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває підготовка до опалювального періоду 2021-2022 років

У Кременчуці триває підготовка до опалювального періоду 2021-2022 років

Вересень 21, 2021

Сьогодні  на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке проходило у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, обговорювалося питання про підготовку об'єктів комунального господарства, енергозабезпечення, зв’язку, культури та соціального призначення (лікарняно-профілактичні та освітні заклади) до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Представники теплогенеруючих підприємств та управляючих компаній, галузей охорони здоров’я, освіти, культури та спорту доповідали про стан готовності до опалювального періоду. За їх словами, підприємства теплоенергетики та об’єкти соціально-культурної сфери технічно готові до початку опалювального періоду.

  Вцілому, за інформацією керівників Кременчуцької ТЕЦ, КП «Теплоенерго» робота  з підготовки до осінньо-зимового періоду ведеться відповідно до затверджених графіків. Житловий фонд, який обслуговується управляючими компаніями готовий до осінньо-зимового періоду на 97 %, будинки ОСББ – на 53%.  Наразі комунальники усувають пориви теплових мереж, виявлені при проведення гідравлічних випробувань. У центральній частині міста таких було виявлено 22, з них 15 ще залишаються у роботі, на Молодіжному наразі усувають 2 пориви теплових мереж.

Представники Кременчуцької ТЕЦ та КП «Теплоенерго» зазначають, що одним із проблемних питань підготовки до нового опалювального періоду є велика заборгованість перед підприємствами за отримані послуги теплопостачання. Так, лише  КП «Теплоенерго» населення заборгувало близько 40 млн. грн. Комунальне підприємство, в свою чергу, має борг перед ТЕЦ «Крюківський вагонобудівний завод».

Тож  керівники теплогенеруючих підприємств звернулися до кременчужан з проханням погасити борги за опалення та гаряче водопостачання, щоб у них була можливість закупити газ, необхідний для виробництва тепла.

Комунальні підприємства також готують до роботи в зимовий період снігоприбиральну техніку та  матеріали для посипання доріг та тротуарів під час ожеледиці. На сьогоднішній день КАТП-1628 вже заготовило 1250 тон протиожеледної суміші.