Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Розкрито тендерні пропозиції по проєкту Енергоефективна Раківка

Розкрито тендерні пропозиції по проєкту Енергоефективна Раківка

Вересень 22, 2021

22 вересня 2021 року відбулося розкриття тендерних пропозицій по тендеру «Постачання, монтаж та введення в експлуатацію двох нових котелень та системи SCADA і Поставка, монтаж та введення в експлуатацію котельні на біопаливі» по проєкту Енергоефективна Раківка.

 

 Тендерні пропозиції надійшли від 4-х учасників. Із  перебігом розкриття тендерних пропозицій можна ознайомитися за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=d73IOWWAuV8

 

Метою проєкту «Енергоефективна Раківка» є забезпечення жителів правого берега Кременчука якісним теплом, підвищення енергоефективності теплогенеруючих потужностей мікрорайону, зниження споживання енергоносіїв і тарифів, а також зменшення викидів парникового газу в навколишнє середовище.

 

Будівельна частина проєкту складається з 3-х компонентів, зокрема, перший – будівництво 2 газових котелень з повним автоматичним контролем, другий – будівництво біопаливної котельні, яка працюватиме на агропілетах, третій – встановлення 122 індивідуальних теплових пунктів, якими планують забезпечити  85% об’єктів мікрорайону Раківка.

 

Нагадаємо, питання щодо будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука в нашому місті постало кілька років тому. Першопричиною цьому є те, що застарілість потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста.  Заміна старих зношених газових котлів на сучасні високоекономічні котлові агрегати дасть можливість зменшити використання дорого вартісного природного газу: максимально знизити залежність від газу, застосовувати альтернативне більш дешеве паливо.

 

 Проєкт буде реалізовано на базі комунального підприємства «Теплоенерго».  Він забезпечить опаленням і гарячою водою  близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

 

Теги: #Новини