Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Заклади освіти Кременчука готові до отримання теплоносія

Заклади освіти Кременчука готові до отримання теплоносія

Жовтень 04, 2021

 Про це повідомили на засіданні штабу з підготовки господарства територіальної громади до осінньо-зимового періоду.

У той саме час в 11 дитячих садочках, що потрапили до європейського проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель», після вимушеної нетривалої зупинки продовжені роботи з термомодернізації. На цих об’єктах підрядники активізували  роботи, тривали вони  і у вихідні дні.

Найближчим часом до подачі теплоносія  в закладах середньої освіти №18, 25, 12, 9 і 27 будуть проведені роботи з введення в експлуатацію індивідуальних теплових пунктів.

Міський голова Віталій Малецький дав доручення координаторам реалізації проєкту з енергоефективності завершити роботи з комплексного утеплення в дошкільних закладах за 1,5 тижня. Фахівцям технагляду особисто контролювати якість виконання робіт, щоб до моменту подачі теплоносія всі заклади освіти були підготовлені до запуску тепла.

Проєктом «Підвищення енергоефективності громадських будівель» охоплено 67 дитячих садочків, шкіл і закладів охорони здоров’я міста. По його завершенню бюджет міста має отримати від 30 до 60%  економії коштів, які щорічно витрачають на оплату енергоносіїв закладів бюджетної  сфери, а кременчужани – комфортні та теплі заклади соціальної сфери.  

Теги: #Новини