Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> «У кожного захисника є надійний тил – це Кременчук і Україна, за які варто боротися», - Віталій Малецький

«У кожного захисника є надійний тил – це Кременчук і Україна, за які варто боротися», - Віталій Малецький

Жовтень 14, 2021

14 жовтня на площі Перемоги відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника та захисниць України. На  початку громада хвилиною мовчання вшанувала всіх українських героїв, які  пожертвували своїм життям заради миру в Україні, заради того, щоб наша країна завжди була незалежною та цілісною.

Всіх кременчужан зі святом привітав міський голова Віталій Малецький. Він наголосив, що 14 жовтня – особливий день для усіх українців. Це свято справжньої звитяги українських патріотів, беззавітного служіння Батьківщині, свято, що є символом єднання українців навколо інтересів нашої незалежної держави. Цього року вперше відповідно до Указу Президента України 14 жовтня разом із мужніми чоловіками вітають і жінок, які в складні для країни години встали на її захист. Від кременчуцької громади керівник міста  подякував військовим, добровольцям, волонтерам -  усім, хто присвятив своє життя служінню Україні. Він наголосив, що у кожного захисника є надійний тил – це Кременчук і Україна, за які варто боротися.

 Разом із Віталієм Малецьким кадрові військові, командир   військової частини А-1546 полковник Олександр Келембет  та командир Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України Олег Довголюк,  вручили відзнаки та нагороди українським  захисникам.

Теги: #Новини

Фотогалерея