Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Вакциновані громадяни, навіть якщо і інфікуються вірусом нового типу, переносять хворобу набагато легше

Вакциновані громадяни, навіть якщо і інфікуються вірусом нового типу, переносять хворобу набагато легше

Жовтень 25, 2021

На цьому наголошують медики Кременчука. За їх даними, серед загальної кількості вакцинованих кременчужан лише  225 захворіли на COVID-19, із них – 173 пройшли вакцинацію двома дозами, 52 – однією дозами.  Переносять цю хворобу вони в легкій формі, госпіталізації потребували лише 16  осіб. Станом на 25 жовтня 68287 жителів Кременчука були щеплені однією дозою. 54451 осіба отримала по дві дози.

Наразі у  Кременчуці щодня проходять протиковідну вакцинацію до 2 тис. осіб. У попередні періоди бажаючих щепитися від вірусу нового типу кожного дня було до 1 тис..

До уваги кременчужан!  Пройти імунізацію від COVID -19 можна в "Центрах первинної медико-санітарної допомоги N1,2,3", а також у Центрах масової вакцинації, розташованих у Міському палаці культури та приміщенні колишньої Четвертої лікарні.

Беручи до уваги те, що останнім часом кількість бажаючих зробити протиковідні щеплення збільшилася, Центри масової вакцинації працюють без вихідних. Щоб охопити профілактичними щепленнями якомога більше городян, центри подовжили графіки прийому пацієнтів.

 Запрошуємо вакцинуватися від COVID -19 в приміщенні Міського палацу культури за адресою бульвар Пушкіна, 2 з 9.00 до 18.00 та в приміщенні колишньої поліклініки N 4 за адресою проспект Лесі Українки, 80 з 09.00 до 19.00.

Кременчук має три види протиковідних вакцин у повному обсязі, а саме, Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca

Теги: #Новини