Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

Ви тут: Новини >> Із 15 листопада стартує благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

Із 15 листопада стартує благодійна акція «Святий Миколай – дітям»

Листопад 15, 2021

У Кременчуці акція «Святий Миколай - дітям»  проводиться близько двадцяти років поспіль. Святий Миколай завжди приходить туди, де є діти. Він є особливим чарівником, тому що вміє здійснювати найзаповітніші бажання, а ще він завжди захищає тих, хто цього потребує. 

В рамках традиційного благодійного марафону проводиться збір подарунків кременчуцьким дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах і мають пільгові статуси. Цього року він триватиме до 25 грудня.

Організаторами благодійного марафону є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб, управління у справах сімей та дітей, управління молоді та спорту, департамент освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, програмні заходи благодійної акції організовуватимуться з дотриманням карантинних вимог.

Головний офіс благодійної акції «Святий Миколай - дітям» розташований  за адресою: вул. Шевченка, 19/3. Тел: 3-51-06, 098-018-18-95.

Офіс працює з понеділка по п'ятницю -  з 09:00 до 18:00 год.. У ньому триває збір іграшок, засобів гігієни, канцтоварів і запакованих солодощів для діток, які перебувають у соціальних закладах міста та родинах, які потребують допомоги.

Теги: #Новини