Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі лікарі на цьому тижні грип не реєстрували, дещо знизився показник нових виявлених випадків на коронавірус

Кременчуцькі лікарі на цьому тижні грип не реєстрували, дещо знизився показник нових виявлених випадків на коронавірус

Січень 14, 2022

 

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова. Разом із тим, з симптомами на ГРВІ до медиків первинної медичної ланки звернулися 172 дорослих кременчужан і 201 дитина. За медичною статистикою, пневмонію було виявлено у 26 дорослих пацієнтів і 1 – дитини. Також у звітному періоді лікарями було  виставлено 120 підозр на коронавірусну хворобу, а саме, 119 – у дорослих і 1 – дитини. Вцілому, на цьому тижні було зареєстровано 187  нових підтверджених випадків захворювання на вірус нового типу.

Наразі пневмонію в умовах стаціонару лікує 120 пацієнтів, у 73 із них – тяжкий перебіг хвороби.  Окрім того, 39 кременчужан і 29 жителів з сусідніх районів долають коронавірус у лікарнях міста. Серед госпіталізованих хворих 90 – перебувають на кисневій підтримці, в тому числі 55 – на кисневих концентраторах, 11 – штучній вентиляції легенів. 

Коронавірусну хворобу під наглядом сімейних лікарів долають 400  кременчужан, із них 5 – дітей.

 Звертаємо увагу кременчужан на необхідності дотримуватися заходів протиепідемічної безпеки задля подальшого недопущення погіршення  епідеміологічної ситуації в місті, а саме, зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, постійно дотримуватися правил особистої гігієни, а також пройти профілактичну протиковідну імунізацію.  

 

Теги: #Новини